KLASA 1 A

wychowawca:   mgr Bożenna Ostrowska-Klejna

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Izabela Zdrodowska

zastępca: Agata Szymczak 

skarbnik: Agnieszka Cichalewska

łącznik z biblioteką: Maciej Nyckowski

 

1a.jpg (45170 bytes)

 

  1. Karolina ADAMSKA
  2. Monika ANTCZAK
  3. Grzegorz BIENIEWICZ
  4. Maciej BRZEZIŃSKI
  5. AGNIESZKA CICHALEWSKA
  6. Michał DUDKOWSKI
  7. Elżbieta DZIERŻANOWSKA
  8. Natalia GOŁĘBIEWSKA
  9. Małgorzata JASIŃSKA
  10. Radosław KAWÓLSKI
  11. Katarzyna KLUSEK
  12. Krzysztof KOLEŃSKI
  13. Łukasz LEWANDOWSKI
  14. Damian MAJEWSKI
  15. Przemysław MRÓZ

 

  1. Maciej NYCKOWSKI
  2. Lidia PIUS
  3. Marta SMYCZYŃSKA 
  4. Piotr SZCZEPAŃSKI
  5. Agata SZYMCZAK
  6. Damian TOMCZAK
  7. Hubert TOMCZAK
  8. Zdzisław TOMASZEWSKI
  9. Kamil WALCZAK
  10. Daniel WILANOWSKI
  11. Janusz WUJKOWSKI
  12. Jakub WYSOCKI
  13. Izabela ZDRODOWSKA
  14. Tomasz ZIELIŃSKI
  15. Paulina ŻYCIŃSKA
  16. Radosław RADTKE

 


KLASA 1 B

wychowawca:   mgr Julia Łoś

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Piotr Nowicki 

zastępca: Małgorzata Woźnicka 

skarbnik: Przemysław Jędrzejewski

sekretarz: Dominika Piechocka

łącznik z biblioteką: Łukasz Sikorski

dekorator: Jarosław Kołodziejski

 

1b.jpg (48581 bytes)

 

  1. Daniel BIŃKOWSKI
  2. Katarzyna BRYŁKA
  3. Kamil BRZEZIŃSKI
  4. Radosław DYSZKIEWICZ
  5. Paweł JATCZAK
  6. Przemysław JĘDRZEJEWSKI
  7. Marlena KOŁODZIEJCZAK
  8. Jarosław KOŁODZIEJSKI
  9. Krzysztof KOŻUCHOWSKI
  10. Michał ŁYKOWSKI
  11. Krzysztof MAJSNER
  12. Waldemar MARKOWSKI
  13. Rafał MATUSIAK
  14. Tomasz NADRATOWSKI
  15. Piotr NOWICKI

 

  1. Dawid NOWOGÓRSKI
  2. Dominika PIECHOCKA
  3. Hubert PIOTROWICZ
  4. Magdalena PIŃKOWSKA
  5. Bartosz PIŃKOWSKI
  6. Łukasz POŚPIESZYŃSKI
  7. Łukasz SIKORSKI
  8. Maciej SOBIERAJSKI
  9. Adam STRZELECKI
  10. Aneta SZYDŁOWSKA
  11. Norbert TOMCZYK
  12. Marta WITKOWSKA
  13. Małgorzata WOŹNICKA
  14. Piotr WOŹNICKI

 


KLASA 1 C 

wychowawca:   Edyta Lewandowska

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Anna Kozanecka

zastępca: Łukasz Zagórski 

skarbnik: Daria Węclewska

 

1c.jpg (50449 bytes)

 

  1. Karolina ARTMAN
  2. Adam BALCERZAK
  3. Aleksandra BINIEWICZ
  4. Marcin CIEŚLAK
  5. Magdalena CHOJECKA
  6. Beata GAWLIK
  7. Anna KOZANECKA
  8. Monika KUĆ
  9. Dorota KWAŚNIAK
  10. Weronika MAJEWSKA
  11. Marlena MIKLAS
  12. Karolina OBSZYŃSKA
  13. Agnieszka OSTROWSKA
  14. Agnieszka PAKULSKA
  15. Aleksandra RESZKE

 

  1. Ewelina RĘKAWIECKA
  2. Aleksandra RÓŻYCKA
  3. Joanna RÓŻYCKA
  4. Łukasz RYNIEC
  5. Sylwia STAŃCZAK
  6. Martyna STRZELECKA
  7. Dagmara TOMCZAK
  8. Ewelina TOMASZEWSKA
  9. Daria WĘCLEWSKA
  10. Arkadiusz WOJTALEWICZ
  11. Marlena WRUBLEWSKA
  12. Łukasz ZAGÓRSKI
  13. Dagmara ZIELIŃSKA
  14. Klaudia ZŁOTOWSKA

 


KLASA 1 D

wychowawca:   mgr Katarzyna Żuchowicz

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Magdalena Borowska

zastępca: Emil Radzki 

skarbnik: Julita Szewczyk

łącznik z biblioteką: Aleksandra Boruszewska

 

1d.jpg (48294 bytes)

 

  1. Łukasz AMBROZIAK
  2. Anna ANDRUSZEWSKA
  3. Anna BANACHOWICZ
  4. Magdalena BORKOWSKA
  5. Aleksandra BORUSZEWSKA
  6. Rafał DOBROWOLSKI
  7. Irmina DOŁĘGOWSKA
  8. Robert GAWRYŁOW
  9. Marta GORCZYCA
  10. Jonasz GRZYBOWSKI 
  11. Damian JASZCZYK
  12. Paulina KAŹMIERCZAK
  13. Luiza ŁOSIEWICZ
  14. Patryk MATUSIAK
  15. Damian MATUSIAK

 

  1. Dominik NOWAK
  2. Karolina PILECKA
  3. Emil RADZKI
  4. Piotr RYBICKI
  5. Piotr RÓŻYCKI
  6. Hubert ROSIAK
  7. Łukasz SIEDLECKI
  8. Kamil SIEDLECKI
  9. Julita SZEWCZYK
  10. Michał WICHROWSKI
  11. Agata WOJTASZEWSKA
  12. Artur WYPYCH
  13. Jacek ZIELIŃSKI
  14. Jakub ŻURAWSKI
  15. Robert ŻÓŁTOWSKI

 


KLASA 1 E  

wychowawca:   mgr Iwona Szymańska

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Radosław Ryszewski

zastępca: Aleksandra Góraj

skarbnik: Michał Pilichowicz

łącznik z biblioteką: Martyna Zdrojewska

 

Klasa 1E

 

  1. Hubert CZARNECKI
  2. Tomasz DOBROWOLSKI
  3. Karolina FIJAŁKOWSKA
  4. Aleksandra GÓRAJ
  5. Bartosz KOMOROWSKI
  6. Konrad KOMOROWSKI
  7. Dorota KOSTRZEWA
  8. Natalia MARCINKOWSKA 
  9. Piotr MARCINKOWSKI
  10. Paweł MRÓWCZYŃSKI
  11. Rafał OSTROWSKI
  12. Michał PILICHOWICZ
  13. Łukasz PIOTROWSKI
  14. Agnieszka RADUJ
  15. Rafał RADZIEJEWSKI

 

  1. Marcin RUDOWSKI
  2. Radosław RYSZEWSKI
  3. Adrian RZECZYCA
  4. Adam SIKORSKI
  5. Piotr SZYMAŃSKI
  6. Piotr WAĆKOWSKI
  7. Anna WALCZAK
  8. Adam WASIELEWSKI
  9. Arkadiusz WIŚNIEWSKI
  10. Maciej WRÓBLEWSKI
  11. Paweł WYPYCH
  12. Monika ZARZYCKA
  13. Martyna ZDROJEWSKA
  14. Damian ZIELIŃSKI
  15. Piotr ŚNIECHOWSKI

 


KLASA 1 F

wychowawca:   Piotr Liberadzki 

Samorząd klasowy:

przewodniczący:  Damian Zarzycki

zastępca: Joanna Sączewa 

skarbnik: Weronika Chorążek

opiekun klasy: Adam Olszewski

 

1f.jpg (45955 bytes)

 

  1. Anna BINIEWICZ
  2. Łukasz BORER
  3. Weronika CHORĄŻEK
  4. Rafał CIESIELSKI
  5. Łukasz FRĄTCZAK
  6. Partycja GAWRYŁOW
  7. Daria GOŁĘBIEWSKA
  8. Paulina GONTAREK
  9. Bartłomiej GÓRSKI
  10. Adrian JABŁOŃSKI
  11. Żaneta KOŁODZIEJSKA
  12. Marcin KOSTRZEWSKI
  13. Tomasz KRYSIAK
  14. Rafał KWIATKOWSKI
  15. Michał LEŚNIEWSKI

 

  1. Łukasz LEWANDOWICZ
  2. Michał MYSZKOWSKI
  3. Adam OLSZEWSKI
  4. Aleksandra RÓŻAŃSKA
  5. Joanna SĄCZEWA
  6. Jakub SŁOMIŃSKI
  7. Dominik SOLARSKI
  8. Daniel STACHÓLEC
  9. Marta STAWICKA
  10. Katarzyna SZUBKA
  11. Michał SZULWACH
  12. Damian SZYMAŃSKI
  13. Dariusz TARKA
  14. Krystian ZALEWSKI
  15. Damian ZARZYCKI

 


KLASA 1 G     

wychowawca:   lic. Jolanta Łykowska

Samorząd klasowy:

przewodniczący:  Paulina Kodłubaj

zastępca:  Joanna Reńda

skarbnik: Katarzyna Justyńska

łącznik z biblioteką: Bogna Wardeńska

 

1g.jpg (46748 bytes)

 

  1. Sylwia BARTOSIAK
  2. Katarzyna BOROWSKA
  3. Anna CHROBOT
  4. Sylwia DRYŃKOWSKA
  5. Dawid FORNAL
  6. Piotr GAWŁOWSKI
  7. Anna GOSPODAROWICZ
  8. Żaneta GRZANKOWSKA
  9. Miłosz JANKOWSKI
  10. Katarzyna JUSTYNSKA
  11. Paulina KODŁUBAJ
  12. Maciej KRAKOWIAN
  13. Izabela KRZEWICKA
  14. Szymon LECIEJEWSKI

 

  1. Dagmara LIŃSKA
  2. Anna ŁUDCZAK
  3. Natalia MACHOWSKA
  4. Agnieszka MITURA
  5. Małgorzata NOWICKA
  6. Kinga PIOTROWSKA
  7. Joanna REŃDA
  8. Elwira RUTOWSKA
  9. Magda SOBIERAJSKA
  10. Marta SZEWCZYK
  11. Paulina TYSZKIEWICZ
  12. Bogna WARDEŃSKA
  13. Zuzanna WALCZAK
  14. Sylwia ZAREMBA

 


KLASA 2 A

wychowawca:   mgr Joanna Majchrzak

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Piotr Trojanowski

zastępca: Agnieszka Gołębiewska 

skarbnik: Paulina Matecka

łącznik z biblioteką: Marcin Kiełbasa

 

2a.jpg (44837 bytes)

 

  1. Magdalena BARTOS
  2. Karolina BRYŁKA
  3. Michał DEL CHERICO
  4. Agnieszka DZIĘGIELEWSKA
  5. Angelika FILIPCZAK
  6. Michał FLORCZAK
  7. Aneta GIERA
  8. Agnieszka GOŁĘBIEWSKA
  9. Angelika KAPUŚCIŃSKA
  10. Marcin KIEŁBASA
  11. Patryk KOSTUN
  12. Ewelina LEDZION
  13. Paulina MATECKA
  14. Przemysław NOWICKI

 

  1. Adrian OBSZYŃSKI
  2. Jarosław OSTAS
  3. Dariusz OSTROWSKI
  4. Paweł PAWLIKOWSKI
  5. Artur PAŹGIER
  6. Dominik SUCHODOLSKI
  7. Marta SZYMCZAK
  8. Piotr TROJANOWSKI
  9. Milena WILSKA
  10. Monika WILSKA
  11. Karolina WIŚNIEWSKA
  12. Daniel WŁODARCZYK
  13. Izabela ZAREMBA

 


KLASA 2 B

wychowawca:   mgr Tomasz Kujawa

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Cezary Gołębiewski

zastępca: Aleksandra Racka 

skarbnik: Mateusz Mitura

łącznik z biblioteką: Małgorzata Apalczyk

 

2b.jpg (48536 bytes)

 

 

  1. Małgorzata APALCZYK
  2. Michał BOGUSZEWSKI
  3. Katarzyna CIECIERSKA
  4. Przemysław DUMIŃSKI
  5. Karolina GADOMSKA
  6. Katarzyna GADOMSKA
  7. Cezary GOŁĘBIEWSKI
  8. Tobiasz GÓRECKI
  9. Damian GRUDNY
  10. Krzysztof JANISZEWSKI
  11. Marta JUSTYŃSKA
  12. Przemysław KAŹMIERCZAK
  13. Izabela KOŁODZIEJSKA
  14. Przemysław KOMAJDA

 

  1. Oliwia KOSIŃSKA
  2. Kamil KUCHARSKI
  3. Lidia KRZEWICKA
  4. Mateusz MITURA
  5. Piotr MRÓWKA
  6. Konrad MUSZYŃSKI
  7. Marzena NOWAK
  8. Aleksandra RACKA
  9. Łukasz SOLARSKI
  10. Dorota SOMMERFELD
  11. Łukasz ŚWIDERSKI
  12. Maciej WIŚNIEWSKI
  13. Marcin WYPYCH
  14. Mariusz ZDUŃCZYK

 

 


KLASA 2 C

wychowawca:   mgr Witold Michalski

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Magdalena Żółtowska

zastępca: Anna Jarzyńska 

skarbnik: Milena Lelewska

łącznik z biblioteką: Bartłomiej Wasiak

 

2c.jpg (47995 bytes)

 

 

  1. Piotr BRZUSKA
  2. Magdalena CIEŚLAK
  3. Marcel GOLUS
  4. Tomasz GRUSZCZYŃSKI
  5. Anna JARZYŃSKA
  6. Sylwia KOŁODZIEJCZYK
  7. Katarzyna KUJAWOWICZ
  8. Marcin KURPIŃSKI
  9. Milena LELEWSKA
  10. Krzysztof LELIŃSKI
  11. Damian LEWANDOWSKI
  12. Marta ŁUSZCZYŃSKA
  13. Monika MRÓZ
  14. Jonna OSTROWSKA
  15. Justyna PIECHOCKA

 

  1. Maciej PIŃSKI
  2. Maciej ROSIAK
  3. Piotr SAPIŃSKI
  4. Sylwia STASIAK
  5. Marta SZCZYGIELSKA
  6. Monika SZCZYGIELSKA
  7. Karol TREPTO
  8. Kamil TYRANOWSKI
  9. Piotr WAJMAN
  10. Bartłomiej WASIAK
  11. Daniel WASIELEWSKI
  12. Przemysław WILAND
  13. Magdalena WIŚNIEWSKA
  14. Dawid WRÓBEL
  15. Magdalena ŻÓŁTOWSKA

 


KLASA 2 D   

wychowawca:   mgr Aleksandra Gontarek

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Dorota Stolarz

zastępca: Marta Matus 

skarbnik: Agnieszka Węgorzewska

łącznik z biblioteką: Ignacy Kurkowski

 

2d.jpg (46442 bytes)

 

 

  1. Karolina ANDRZEJEWSKA
  2. Monika BIELIŃSKA
  3. Robert BINIEWICZ
  4. Dominika CIESIELSKA
  5. Michalina DZIĘGIELEWSKA
  6. Michał GOŁĘBIEWSKI
  7. Jeremiasz GRZYBOWSKI
  8. Marta JAKUBOWSKA
  9. Piotr KOSIŃSKI
  10. Martyna KRÓL
  11. Agnieszka KLEPS
  12. Anna KUBICKA
  13. Sylwia KUJAWOWICZ
  14. Ignacy KURKOWSKI

 

  1. Rafał MAJCHRZAK
  2. Marta MATUS
  3. Marta OSMAŁEK
  4. Piotr OZIMEK
  5. Krzysztof PAKULSKI
  6. Dominik PALIWODA
  7. Malwina PAWLAK
  8. Michał PYPKOWSKI
  9. Przemysław RÓŻAŃSKI
  10. Dorota STOLARZ
  11. Kamil SZAŁKIEWICZ
  12. Michał TOPULNIAK
  13. Agnieszka WĘGORZEWSKA
  14. Aneta ZAGRZEJEWSKA

 


KLASA 2 E

wychowawca:   mgr Grażyna Oliwa

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Przemysław Rybicki

zastępca: Justyna Stępniak 

skarbnik: Barbara Nowogórska

 

2e.jpg (46425 bytes)

 

 

  1. Marcin BEDNARSKI
  2. Karina BORKOWSKA
  3. Krzysztof CIESIELSKI
  4. Artur DRYŃKOWSKI
  5. Julita HUŃKO
  6. Marcin JĘDRZEJCZAK
  7. Bartosz JUSTYŃSKI
  8. Karolina KAWCZYŃSKA
  9. Konrad KIEŁBASA
  10. EMILIA KOŁODZIEJCZYK
  11. Karolina KRYSIŃSKA
  12. Katarzyna KRYSIŃSKA
  13. Damian KOWALCZYK
  14. Klaudia LEWANDOWSKA
  15. Karol LEWANDOWSKI

 

 

  1. Michał NOSALSKI
  2. Barbara NOWOGÓRSKA
  3. Hubert PALIWODA
  4. Maciej PIENIĄŻEK
  5. Tomasz PIETRUSIŃSKI
  6. Żaneta RĘDZIKOWSKA
  7. Przemysław RYBICKI
  8. Krzysztof STAŃCZAK
  9. Justyna STĘPNIAK
  10. Patrycja WIŚNIEWSKA
  11. Marta WOJTACKA
  12. Aneta WOJTALIK
  13. Marcin WUJKOWSKI
  14. Zbigniew ZDUŃCZYK
  15. Jarosław ŻYCIŃSKI

 


KLASA 2 F  

wychowawca:   mgr Anna Banach

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Małgorzata Matczak

zastępca: Maciej Szczepaniak 

skarbnik: Justyna Sławińska

sekretarz: Tomasz Kwiatkowski

opiekunowie pracowni: Justyna Dudkowska i Agata Piotrowska

 

2f.jpg (48952 bytes)

 

 

  1. Joanna BERGER
  2. Maja DĘBOWSKA
  3. Justyna DUDKOWSKA
  4. Kamila DUTKOWSKA
  5. Łukasz FIJAŁKOWSKI
  6. Karolina FRYDRYSIAK
  7. Bartosz GONTAREK
  8. Natalia GRABSKA
  9. Olga KRASILEWICZ
  10. Tomasz KWIATKOWSKI
  11. Paulina LEWANDOWSKA
  12. Monika MAJEWSKA
  13. Małgorzata MATCZAK
  14. Aleksandra MICHALSKA
  15. Artur MODLIŃSKI

 

 

  1. Julita MUSZYŃSKA
  2. Agata PIOTROWSKA
  3. Konrad SERWACH
  4. Justyna SŁAWIŃSKA
  5. Julita STASIŃSKA
  6. Karina SZAFRAN
  7. Maciej SZCZEPANIAK
  8. Jakub SZUSTAK
  9. Sebastian WALEWSKI
  10. Arkadiusz WIŚNIEWSKI
  11. Lidia WOJTALEWICZ
  12. Aneta ZALEWSKA
  13. Maciej ZAŁĘSKI
  14. Paulina ZIELIŃSKA

 


KLASA 3 A  

wychowawca:   mgr Agnieszka Janecka

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Angelika Nowogórska

zastępca: Dawid Farmuga 

skarbnik: Malwina Różycka

łącznik z biblioteką: Tomasz Barański

 

3a.jpg (46282 bytes)

 

 

  1. Katarzyna ANTCZAK
  2. Milena APALCZYK
  3. Tomasz BARAŃSKI
  4. Robert BERLIŃSKI
  5. Krystian BROWARSKI
  6. Beata DYMCZYK
  7. Dawid FARMUGA
  8. Sebastian GARSTKA
  9. Łukasz GRĄBCZEWSKI
  10. Rafał GRUSZCZYŃSKI
  11. Ludmiła KANIEWSKA
  12. Piotr KOWALCZYK
  13. Marta LEWANDOWSKA
  14. Andrzej MICHALAK
  15. Angelika NOWOGÓRSKA

 

  1. Julia PAKULSKA
  2. Szymon PARTYKA
  3. Maksymilian PILICHOWICZ
  4. Mikołaj PIUS
  5. Karol RĘDZIKOWSKI
  6. Justyna RÓŻYCKA
  7. Malwina RÓŻYCKA
  8. Jarosław RUDZIŃSKI
  9. Monika SKIBIŃSKA
  10. Agnieszka ŚWIDZIŃSKA
  11. Justyna WOJCIECHOWSKA
  12. Rafał WOJCIECHOWSKI
  13. Emil ZAWADZKI
  14. Katarzyna ZIELIŃSKA

 

 

KLASA 3 B   

wychowawca:   mgr Andrzej Ziółkowski

Samorząd klasowy:

przewodniczący:

zastępca:  

skarbnik: 

łącznik z biblioteką: 

 

3b.jpg (49176 bytes)

 

 

  1. Łukasz BARTOSIEWICZ
  2. Justyna BIENIEK
  3. Aleksandra DOŁĘGOWSKA
  4. Sławomira FALKOWSKA
  5. Aleksandra GOLECKA
  6. Sebastian GUDYŚ
  7. Sebastian KLEPCZAREK
  8. Katarzyna KURKOWSKA
  9. Jakub KURPIEWSKI
  10. Mateusz LEWANDOWSKI
  11. Joanna MACISZYN
  12. Jarosław MAJEWSKI
  13. Magdalena MIKOŁAJCZYK
  14. Małgorzata MISIALIK 

 

  1. Karolina NACZMAŃSKA
  2. Sylwia PIOTROWSKA
  3. Łukasz RĘKAWIECKI
  4. Przemysław RYBSKI
  5. Marcin RYNIEC
  6. Katarzyna RUTKOWSKA
  7. Natalia STASIAK
  8. Łukasz SZYDŁOWSKI
  9. Agnieszka ŚWITALSKA
  10. Piotr TWARDOWSKI
  11. Piotr WALCZAK
  12. Ewa ZIELIŃSKA
  13. Karolina ŻURAWSKA

 

 

KLASA 3 C 

wychowawca:   mgr Wiesława Kujawa

Samorząd klasowy:

przewodniczący:  Piotr Wąsik

zastępca:  Marcin Zarzycki

skarbnik: Joanna Kocik

łącznik z biblioteką: Adrian Ziółkowski

 

3c.jpg (45881 bytes)

 

 

  1. Paulina ADAMOWSKA
  2. Marta AMBROZIAK
  3. Mariusz BRACH
  4. Aleksandra CZUBAK
  5. Cezary DĄBROWSKI
  6. Justyna FIGIEL
  7. Urszula GAWIN
  8. Mariusz JÓZWIAK
  9. Agata KAMIŃSKA
  10. Agata KIEŁCZEWSKA
  11. Joanna KOCIK
  12. Marta KOTKOWSKA
  13. Piotr KURKOWSKI
  14. Michał KWIATKOWSKI
  15. Tomasz KWIATKOWSKI
  16. Joanna LASOTA

 

  1. Sebastian LEWANDOWSKI
  2. Wojciech ŁOŚ
  3. Łukasz MAŁECKI
  4. Szymon MODRZYK
  5. Katarzyna MRÓZ
  6. Szymon MUSIAŁ
  7. Aleksandra PILIPCZUK
  8. Radosław RĘKAWIECKI
  9. Dawid RUTKOWSKI
  10. Robert SYSKA
  11. Monika SZCZERBIŃSKA
  12. Malwina SZLOSOWSKA
  13. Piotr WĄSIK
  14. Szymon WESOŁOWSKI
  15. Marcin ZARZYCKI
  16. Adrian ZIÓŁKOWSKI

 

 

KLASA 3 D

wychowawca:   mgr Jolanta Liberadzka

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Tomasz Filiński

zastępca: Paulina Szewczyk

skarbnik: Dominika Szafran

 

3d.jpg (44244 bytes)

 

 

  1. Marcin BALCERZAK
  2. Piotr BRUDZYŃSKI
  3. Kamil CIESIELSKI
  4. Tomasz FILIŃSKI
  5. Maciej GĄSIOROWSKI
  6. Radosław JABŁONKA
  7. Katarzyna JEZIERSKA
  8. Patrycja JĘDRZEJCZAK
  9. Adam JÓŹWIAK
  10. Margita KACZANOWSKA
  11. Martyna KIEŁBASA
  12. Łukasz KOWALSKI
  13. Klaudia KWASIBORSKA
  14. Dominik LATOSZEK
  15. Marcin LEWANDOWSKI

 

  1. Michał MALCAN
  2. Dominika PASIKOWSKA
  3. Marta PILECKA
  4. Paulina PIWONI
  5. Edwin RÓŻAŃSKI
  6. Seweryn RUDZIŃSKI
  7. Michalina SMYCZYŃSKA
  8. Damian STACHOWICZ
  9. Paulina SZADKOWSKA
  10. Dominika SZAFRAN
  11. Paulina SZEWCZYK
  12. Michał SZMYT
  13. Monika WICHLIŃSKA
  14. Damian WIŚNIEWSKI

 

 

KLASA 3 E

wychowawca:   mgr Agnieszka Siedlecka

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Lidia Cichocka

zastępca: Jacek Tysowski

skarbnik: Gabriel Justyński

 

3e.jpg (40276 bytes)

 

 

  1. Małgorzata BAUER
  2. Tomasz BIENIEWICZ
  3. Aleksandra CHMIELECKA
  4. Artur CHOJNOWSKI
  5. Lidia CICHOCKA
  6. Jakub FLIGIEL
  7. Arleta GIZIŃSKA
  8. Żaneta JANKOWSKA
  9. Gabriel JUSTYŃSKI
  10. Joanna KOPEĆ
  11. Monika KOWALSKA
  12. Natalia KRAJEWSKA
  13. Patryk KRYSZTOFIAK
  14. Anna KUJAWOWICZ

 

  1. Kamil KULIŃSKI
  2. Nina MAJEWSKA
  3. Marzena NOWAK
  4. Waldemar OLSZEWSKI
  5. Robert RATAJSKI
  6. Ewelina RUTKOWSKA
  7. Radosław STACHOLEC
  8. Karolina SUCHODOLSKA
  9. Piotr ŚNIEGOCKI
  10. Artur ŚWIERCZYŃSKI
  11. Piotr TOBOLSKI
  12. Jacek TYSOWSKI
  13. Marcin ŻUROWSKI

 

 

KLASA 3 F

wychowawca:   mgr Urszula  Lasota

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Paula Baranowska

zastępca:  Katarzyna Matusiak

skarbnik: Katarzyna Matuszewska

łącznik z biblioteką: Aleksandra Rosiak

dekoratorzy: Barbara Kostrzewska, Anna Krysztofiak, Ilona Balcerzak

 

3f.jpg (45448 bytes)

 

  1. Artur BALCERZAK
  2. Ilona BALCERZAK
  3. Paula BARANOWSKA
  4. Monika CIESIELSKA
  5. Katarzyna GŁOWACKA
  6. Łukasz GRONKIEWICZ
  7. Irena KAMIENIECKA
  8. Milena KAŹMIERCZAK
  9. Barbara KOSTRZEWSKA
  10. Pior KOWALSKI
  11. Marcin KOZANECKI
  12. Magdalena KRAJEWSKA
  13. Anna KRYSZTOFIAK
  14. Celina KRZEWICKA

 

  1. Radosław KWIATKOWSKI
  2. Katarzyna MATUSIAK
  3. Katarzyna MATUSZEWSKA
  4. Aleksandra ROSIAK
  5. Rafał SMOLIŃSKI
  6. Michał SYSKA
  7. Jakub SZLEZINGIER
  8. Tomasz TROCHONOWICZ
  9. Adrian WOJTALEWICZ
  10. Hubert WRÓBEL
  11. Dominik WRÓBLEWSKI
  12. Damian WYSOCKI
  13. Piotr ZALEWSKI

 

 

KLASA 3 G

wychowawca:   mgr Anna Michalska

Samorząd klasowy:

przewodniczący: Waldemar Sierant

zastępca: Ilona Ciesielska

skarbnik: Martyna Wojciechowska i Radomir Kołodziejczak

łacznik z biblioteką: Jarosław Majsner

 

3g.jpg (45789 bytes)

 

  1. Anita BANACH
  2. Agnieszka CHĘCIŃSKA
  3. Ilona CIESIELSKA
  4. Katarzyna GAWLIK
  5. Łukasz GONTAREK
  6. Radomir KOŁODZIEJCZAK
  7. Sebastian KOSTUN
  8. Adam KOZŁOWSKI
  9. Łukasz LEDZION
  10. Jarosław MAJSNER
  11. Julita MALISZEWSKA
  12. Roma MICHALSKA

 

  1. Milena MUSZYŃSKA
  2. Agata MYSZKOWSKA
  3. Ewelina PASIKOWSKA
  4. Monika PATROWICZ
  5. Maciej POWAŁKA
  6. Waldemar SIERANT
  7. Kamil SIKORA
  8. Artur SZULWACH
  9. Martyna WOJCIECHOWSKA
  10. Marcin ZAJĄC
  11. Paweł ŻYDOWO